Kontakta oss

Skicka en förfrågan

Tack! Vi har mottagit din ansökan.
Vi kommer att kontakta dig via e-post så snart som möjligt.
Oops! Något gick fel när du skickade in formuläret. Observera: Fält markerade med en asterisk (*) är obligatoriska.

Regional katalog

Drew Alford
Client Executive
drew.alford@energymachines.com
+45 42 58 19 83
Niels Sørensen
Chief Revenue Officer
niels.sorensen@energymachines.com
+45 21 77 00 76
Judith Bartels Rebsdorf
Karriärer
judith.rebsdorf@teracloud.com

Danmark

Madeleine Lempereur
Marknadsföring och kommunikation
ml@energymachines.com
+45 53 85 12 89
Stig Niemi Sørensen
Teknisk chef, ATES
stig.niemi@energymachines.com
+45 22 75 74 14



Bryghuspladsen 8, 4. 402
1473 Köpenhamn

Vinca Bonde Andersen
Försäljningschef
vinca.bonde@energymachines.com
+45 26 36 92 48
Niels Jernes Vej 14
9220 Aalborg Ø
Søren Ulslev
Driftschef
soren.ulslev@energymachines.com
+45 61 96 58 98

Sverige

Thomas Göransson
Försäljningschef, norra Sverige
thomas.goransson@energymachines.com
+46 70 766 70 10
Patrik Ross
Regionchef, norra Sverige
patrik.ross@energymachines.com
+46 70 594 11 77
Skeppsgatan 19
211 11 Malmö

Regnbågsgatan 3
417 55 Göteborg



Norra Skeppsbron 15A
803 10 Gävle

Torbjörn Sjögren
Regionchef, Västsverige
ts@energymachines.com
+46 70 348 39 86

USA

Javier Aleman
Account Executive, Sales Engineer
javier.aleman@energymachines.com
+1 646 306 3110



110 East 25th Street
New York, NY 10010