Kontakta oss

Skicka en förfrågan

Tack! Vi har mottagit din ansökan.
Vi kommer att kontakta dig via e-post så snart som möjligt.
Oops! Något gick fel när du skickade in formuläret. Observera: Fält markerade med en asterisk (*) är obligatoriska.

Energy Machines har sitt huvudkontor i Köpenhamn och åtta kontor i Danmark, Sverige och Finland samt ett kontor i New York. Vårt team består av över 100 energirebeller som är dedikerade till att driva förändring inom den hållbara energisektorn.

Om du söker kontaktinformation för en anställd som inte är listad nedan, vänligen skriv till Madeleine Lempereur på madeleine.lempereur@energymachines.com.

Danmark

Nicolai Eigtveds Gade 26, sal. 5, 1402 Köpenhamn (HQ)
Niels Jernes Vej 14, 9220 Aalborg Ø

Nicolas Kastbjerg
Verkställande direktör (CEO)
Stig Niemi Sørensen
Teknisk chef (CTO), ATES

stig.niemi@energymachines.com
+45 22 75 74 14

Flemming Hiort
Anbudsansvarig

flemming.hiort@energymachines.com
+45 60 51 25 25 73

Drew Alford
Affärschef

drew.alford@energymachines.com
+45 42 58 19 83

Emil Godiksen
Försäljningsingenjör

emil.lundager@energymachines.com
+45 30 22 11 97

Judith Rebsdorf
Rekrytering

judith.rebsdorf@teracloud.com

Madeleine Lempereur
Marknadsföring och kommunikation

madeleine.lempereur@energymachines.com
+45 53 85 12 89

Sverige

Mariehällsvägen 37 F, 168 65 Bromma, Stockholm | Norra Skeppsbron 15A, 803 10 Gävle
Lindholmspiren 7, 417 56 Göteborg | Teracloud AB, The Point, Hyllie Stationstorg 31, 215 32 Malmö

Torbjörn Sjögren
Regionchef, Västsverige

torbjorn.sjogren@energymachines.com
+46 70 348 39 86

Karl Brag
Regionchef, Stockholm

karl.brag@energymachines.com
+46 76 800 37 73

Patrik Ross
Regionchef, Norra Sverige

patrik.ross@energymachines.com
+46 70 594 11 77

Thomas Göransson
Business Manager, Support för energisystem

thomas.goransson@energymachines.com
+46 70 766 70 10

USA

110 East 25th Street, New York, NY 10010

Javier Aleman
Account Executive och försäljningsingenjör, den amerikanska marknaden

javier.aleman@energymachines.com
+1 646 306 3110

Finland

Emäsalontie 271, 06950 Porvoo (Produktion av värmepumpar)

Kundservice - Värmepumpar

asiakaspalvelu@energymachines.com